Kurumsal Destek

Kurumsal Destek

Tüm Bilişim İhtiyaçlarınız için Tek Nokta

KURUMSAL BİLİŞİM DESTEK

Referanslarımız

ırmak yapı bilgisayar bakım anlaşması

İstanbul Mermerciler Sanayi Sitesi, Dilovası / KOCAELİ

2017 den beri Irmak Yapı Sistemlerinin bilişim altyapısı bakım ve onarım hizmetleri için bilgisayar bakım anlaşması kapsamında Aydın Bilişim tarafından yapılmaktadır

bilgisayar-bakım-anlasması-dulda-merdiven

İstanbul Mermerciler Sanayi Sitesi, Dilovası / KOCAELİ

2018 den beri Dulda Merdiven Sistemlerinin güvenlik kamera sistemleri ve bilişim altyapısı bakım ve onarım hizmetleri bilgisayar bakım anlaşması dahilinde Aydın Bilişim tarafından yapılmaktadır

emsa hotel bilgisayar bakım anlaşması

Bayramoğlu Mah. Darıca / KOCAELİ

Emsa Hotel’ in müşterilerine sunduğu ücretsiz internet hizmetinin daha hızlı ve kesintisiz olması için ihtiyaç duyulan destek Aydın Bilişim tarafından sağlanmaktadır.

İşletmenin ihtiyaç duyduğu bilgisayar ve çevre birimlerinin onarımını Bilgisayar Bakım Anlaşması ile periyodik(yıllık) olarak sağlıyoruz. Sözleşme kapsamında yerinde bakım onarım hizmetimiz arızalara anında müdahale ediyor ve bilgisayar arızalarından dolayı işletmenin hizmet vermesindeki kesintileri ortadan kaldırıyoruz. Bünyesinde IT personeli bulundurmak yerine yıllık bakım/onarım anlaşması yaparak işletmelerin tasarruf etmesini sağlarken profesyonel müdahale ile daha hızlı ve kesin çözümler sunuyoruz.

Bunun yanında 7/24 uzaktan erişim ile yazılımsal arızalara anında müdahale ederek zamandan tasarruf sağlıyor ve problemi en kısa sürede gideriyoruz.

Öncelikle yerinde yapacağımız keşif ile bilişim donanım altyapısını analiz ediyoruz.  Bakım/onarım anlaşmasına dahi olacak donanımları tespit ediyor, çeşidine göre kategorilerine ayırıyoruz. Daha sonra işletmenin beklentilerini alıyor ve son olarak uygun fiyatlarla yıllık bakım anlaşması teklifimizi sunuyoruz. Böylece hiçbir şüpheye bırakmayarak iş başı yapıyoruz.

Bakım anlaşması fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşletmenin/Kurumun bünyesinde bulunan tüm ağ cihazlarının periyodik bakımlarını düzenli olarak yapıyoruz. Bilgi iletişim altyapısının kesintisiz ve hızlı çalışması için gerekli cihaz yenilemelerini uzmanlarımız ile yapıyoruz. Bunun yanında ağ güvenliği kapsamında network cihazlarının  iletişim ve güvenlik konfigürasyonlarını alanında profesyonel çalışanlarımız ile yapıyoruz. Gerekli loglama çalışmaları ile periyodik bakımlarda logları inceliyor ve bilişim sistemlerine varsa yapılmış siber saldırıları tespit ederek gerekli güvenlik önlemlerini alıyoruz.

İşletmenin fiziki güvenliğini sağlayan güvenlik kamera sistemlerinin 7/24 çalışması için periyodik bakım onarım anlaşması kapsamında kontrol ediyor, arızalı cihazları yerinde değiştiriyor ve kayıtların düzenli tutulması için DVR/NVR cihazlarında gerekli ayarları yapıyoruz.ipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Bir web sitesi canlı bir oranizma gibidir. Zamanında bakımının yapılması ve güncel tutulması gerekir. Aksi taktirde web çöplüğüne atılarak atıl bir vaziyette durur. Bunu engellemek için bizler Aydın Bilişim ve Güvenlik olarak sizlere profesyonel destek sağlıyoruz.

Derya deniz olan internet dünyasında kaybolmamanız için mevcut web sitenizin güncellenmesi, arama motoru optimizasyonlarının yapılması, siber saldırılara karşı korunması gibi birçok hizmetimiz ile internet dünyasında yerinizi almanız için gerekli desteği sağlıyoruz.

Eğer bir web sayfanız yok ise yeninden kurumsal ve responsive özellikli web sayfanızı tasarlıyor ve sizin adınıza up to date kalmasını sağlıyoruz.

Yetkinliklerimiz

Konum

Aydın Bilişim firması Darıca’ da bulunmakta olup, Gebze, Dilovası ve Çayırova gibi sanayi şehirlerine yakınlığının avantajlarını her zaman kullanmaktadır. En kritik durumlarda 30-60 dakika arasında işletmenizdeki kritik arızaya müdahale edebilecek ekip ve aracı ile sizlere hizmet vermektedir.

Bilgi Güvenliği

Aydın Bilişim hizmet verdiği firmaların bilgi güvenliğini sağlayacak ve bilişim altyapısının buna uygun olarak dizayn edilmesine katkı sunacak ekibi ile destek vermektedir. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgesinin gerekliliklerini yerine getirecek bir bilişim altyapısı için bize güvenin.

CCNA Sertifikalı Personel

İşletmenin tüm bilişim iletişim altyapısının analizini yapacak, yanlış ve hatalı konfigürasyonları düzeltecek, daha hızlı iletişim için neler yapılması gerektiğini bilecek CCNA sertifikalı çalışanlarımız ile kurumun bilgisayar iletişim altyapısını profesyonel olarak işletiyoruz.

Linux Sistem Yöneticisi

Windows server işletiminin yanında günümüzde büyük firmaların tercih ettiği linux tabanlı sunucuların kurulumu, işletimi ve bakım onarımını yapabilecek personelimiz ile her türlü işletim sistemine sahip bilgisayar ve sunucuların ihtiyaçlarını karşılıyor arızaları hızlıca çözüyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için

Bakım onarım anlaşmalarımız hakkında daha fazla bilgi ve referans almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.