Güvenlik Duvarı Cihazı

Güvenlik Duvarı Cihazı

Siber Saldırılara Karşı Yanınızdayız.

Firmamızın veya kurumumuzun içeriden veya dışarıdan gelebilecek siber saldırılara karşı korunmak için aklımıza ilk gelen şey güvenlik duvarı (firewall) dur. Bu ürünün doğru şekilde satın alınması ve doğru şekilde kurulması veya yönetilmesi için bu alandaki profesyonellerden destek almanız gerekir. Aydın Bilişim sizlere bu dertten kurtaracak tecrübe ve rekabet edilebilir fiyatlar sunmaktadır.

Fortigate
PfSense
CheckPoint
Berqnet

Fortinet, Checkpoint, Berqnet ve PfSense Güvenlik Duvarı (firewall) çeşitlerimiz ile siber saldırılara karşı yanınızdayız.

Güvenlik Duvarı Nedir

Güvenlik Duvarı, temel anlamda sizleri iç ve dış siber saldırılara karşı korumak için geliştirilmiş yazılımsal veya donanımsal ürünlerdir. Bu ürünlerin hangisinin sizin firmanız veya kurumunuz için en doğru ürün olduğunu bilmeniz için siber güvenlik konusunda uzman kişilerden veya kurumlardan destek almanız gerekir.

güvenlik-duvarı

Güvenlik Duvarı Çeşitleri

Aydın Bilişim bünyesinde bulundurduğu siber güvenlik uzmanları ile sizler için en doğru güvenlik duvarını en iyi fiyatlarla sunmayı amaçlamaktadır. Ürün yelpazemizde Fortinet, Checkpoint gibi köklü ürünlerin yanında Türkiye çıkışlı olan Berqnet ürünlerini de bulundurmaktayız. Bunların yanında dünyada yaygın olarak kullanılan PfSense gibi açık kaynak kod güvenlik duvarları da tarafımızca kurulmakta ve profesyonellerimiz tarafından konfigüre edilmektedir.

guvenlik-duvarı-cesitleri

Covid-19 Tedbirleri İçin Güvenlik Duvarı

Son dönemlerde Covid-19 pandemisi bize güvenlik duvarının önemini birçok açıdan ortaya koydu. Evlerinde vakit geçiren hackerlar firmalara/kurumlara rekor seviyede siber saldırılar düzenliyorlar. Özellikle homeofis çalışma mantığının ülkemizde yavaş yavaş yaygınlaştığı bu dönemde VPN gibi çok kritik bir güvenlik duvarı altyapısının kullanımıda yaygınlaşmış durumda. Ancak bilinçsiz şekilde konfigüre edilen VPN bağlantıları sizleri siber saldırılara karşı savunmasız bırakır. Bu nedenle güvenlik duvarı kullanmak kadar bu güvenlik duvarını doğru şekilde konfigüre etmekte çok önemlidir.

Hot Spot Destekli Güvenlik Duvarı

Otel ve restorant gibi tek noktadan çok kullanıcılı sistemlerin hotspot kullanması gerektiği ve bu konuda yasalar bulunduğu bilinmektedir. Ancak Türkiye’ de bu yasaya uygun hareket eden firmalar %15 civarındadır. Oysa otelinizde ikamet eden bir misafirin sizin ip adresiniz üzerinden yapacağı siber saldırılarda eğer misafirin kim olduğunu ortaya güvenlik duvarı destekli hotspot kayıtları ile sunamazsanız tek sorumlu ip adresine sahip firmanın ta kendisi olur. Bu sorunun ortadan kaldırılması için hotspot destekli güvenlik duvarlarının kullanılması gerekmektedir. Bizler bu konu da da temin, montaj ve kurulum hizmetleri ile yanınızdayız.

Güvenlik Duvarı Özellikleri

Full Hd Görüntü Kalitesi

Kurulumunu yaptığımız güvenlik kameralarının görüntü kalitesi 1080P çözünürlüğe sahip full HD görüntü kalitesine sahiptir. Böylece yüz tanıma veya plaka okuma durumlarında sorunsuz bilgi alırsınız.

2 Yıl Garanti ve Hızlı Servis

Kullandığımız kameraların, kayıt cihazlarının ve adaptörün 2 yıl garantisini sağlıyoruz. Arızalanan cihaz yerine geçici ürün vererek hızlı teknik destek ile kamera sisteminizin kesintisiz çalışmasını sağlıyoruz.

Toza ve Yağmura Dayanıklı Kasa

Güvenlik kameralarının tamamı IP66 (toz ve suya dayanıklı) ve IP67 standartlarına sahiptir. Bu nedenle bizler kameralarımıza güveniyor ve ürünlerimizin arkasında duruyoruz. Yağmurda, karda ve sıcakta biz kayıt tayız.

Telefondan İzleme Özelliği

İnternet bağlantı imkanı olan tüm müşterilerimize akıllı telefona yüklediğimiz uygulamalar ile 7/24 telefondan evine veya işyerine montajını yaptığımız güvenlik kameralarını izleme imkanına kavuşturuyoruz.

Güvenlik Duvarları Özelliklerimiz

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için

Güvenlik Duvarı (firewall) ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.