Darıca Laptop Tamiri

Darıca Laptop Tamiri

Darıca’ da laptop tamiri yapan firmalardan birisi Aydın Bilişim açıldığı günden itibaren en çok bilgisayar tamir talebinde laptop tamiri olduğunu görmüştür. Bu talebi karşılamak için bünyesindeki teknik servis bölümü ile Darıca başta olmak üzere çevre ilçelerden de gelen müşterilerine yerinde hizmet vermektedir.

 

Darıca Laptop Tamiri

İşletim Sistemi kurulumu, veri kurtarma, donanım upgrade, SSD yükseltme, ekran onarımları ile Darıca Emek mahallesinde hizmetinizdeyiz.


Laptop Tamiri Talebi Nasıl Yapılır?

Her şeyden önce laptop tamiri için gelen müşterinin bilgisayardaki önemli gördüğü verilerin durumu sorgulanmalı, kurtarılmasını istediği veri var ise not edilmelidir. Ayrıca müşteri ile laptop tamir firması arasında gizlilik sözleşmesi imzalanarak bilgilerin 3. taraflarla paylaşılmamasının önüne geçilmelidir. 

Yukarıdaki işlemler sonrası yapılması gereken ilk işlem müşteriden arızanın nasıl bir şey olduğunu göstermesini istemek. Böylece arıza tespitinde ve sonraki yapılacak aşamalarda müşteri ile mutabık kalınmış olunacaktır. Müşteri arızayı farklı görürken laptop teknik servis farklı görecektir. Bu durumda müşteriye problemin ne olduğu veya yüksek ihtimal ne olabileceği bildirilmelidir. 

Arıza kayıt formu doldurtularak, müşteri bilgileri, bilgisayarın teknik ve seri numarası gibi özelliklerin yazılması ve iki nüshanın bir nüshasının müşteriye verilmesi gerekmektedir. 


Darıca Laptop Tamiri Servisi

Aydın Bilişim 20 yıllık tecrübeye sahip teknik servis çalışanları ile laptop’ ınızın yazılımsal ve donanımsal arızalarını tespit ve onarımını hızlı ve garantili olarak yapmaktadır. Bilgisayar teknik servis ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Casper laptop
  • HP laptop
  • Lenovo laptop
  • Vestel laptop
  • Toshiba laptop
  • Acer laptop
  • Asus laptop

Aydın Bilişim laptop-dizüstü bilgisayar teknik servis hizmeti ile Darıca Emek mahallesine hizmetinizdedir.