Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar | Laptop | Tablet Tamir ve Kurulum

windows kurulumu

Bilgisayar Kurulumu

İster windows ister linux işletim sistemi olsun çökmüş bilgisayarlarınızı herhangi bir veri kaybı yaşamadan yeniden kuruyoruz. Kendimize güveniyoruz bunun için garanti veriyoruz. Özel programlar ile hızlı işletim sistemini kuruyoruz ve tam zamanında teslim ediyoruz. Window 7, windows 10, Windows Server çeşitleri ve linux türevleri işletim sistemlerinin tamamını kurabilecek alanında uzman personel ile çalışıyoruz. Bilgisayar Teknik servis hizmetimiz ile Darıca’ dayız.

bilgisayar teknik servis

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar tamir ve teknik servis hizmetlerimiz; bozulmuş, açılmayan, görüntü vermeyen, ses gelmeyen masaüstü bilgisayar kasalarını tamir ediyoruz. Sizin için en doğru ve uygun bilgisayar parçaları nı temin ediyor ve değişimini gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyata bilgisayar servisi hizmetlerimiz ile Darıca Gebze ve Bayramoğlu başta olmak üzere sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

dizüstü bilgisayar tamiri

Dizüstü Bilgisayar Teknik Servis

Dizüstü bilgisayar tamiri hizmetlerimizi Darıca Gebze Bayramoğlu başta olmak üzere Aydın Bilişim olarak vermeye devam ediyoruz. Notebook servisi, laptop servisi, laptop tamiri hizmetlerimizi güvenilir ve işinde uzman personelimiz ile veriyoruz. Dizüstü bilgisayar ayrı uzmanlık gerektiren alandır. Bu açıdan işini iyi bilen ve yapan profesyonellere bilgisayarınızı tamir için teslim ediyor olmanızın size vereceği güvene inanın.

hdd veri kurtarma

Veri Kurtarma

Yanlışlıkla silinmiş dosya, çökmüş, açılmayan, bozuk masaüstü bilgisayar veya dizüstü bilgisayarlarınızdaki önemli verilerinizi güvenle kurtarmak için Aydın Bilişim olarak gerekli hassasiyet ve profesyonelliği göstererek hizmet veriyoruz. Verilerinizi kurtarırken kişisel verilerin korunması kanununu bilen profesyonel çalışanlarımıza emanet ediyoruz.

Tüm İhtiyaçlarınız İçin Bize Ulaşın

Bilgisayar teknik servis hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın.